Święta w górach 2017/2018 – Wigilia, Boże Narodzenie

...

Święta w Murzasichle 2017/2018

5 minut do Zakopanego? 5 minut na stok?
Cudowne widoki? - czyli po prostu Murzasichle!

Murzasichle - to malownicza miejscowość położona pomiędzy Zakopanem, a Bukowiną Tatrzańską. Niepowtarzalne walory przyrodnicze, związane zarówno w obszarem Tatrzańskiego Parku Narodowego, jak i pobliskimi miejscowościami uczyniły z Murzasichle typowy kurort podhalański gremialnie odwiedzany przez turystów z całej Polski. Będąc w Murzasichle podziwiać można widoki tworzone przez Tatry: Zawrat, Świnicę, Giewont oraz Czerwone Wierchy. Tak jak w każdej podhalańskiej miejscowości, również w Murzasichle bardzo popularna jest turystyka górska. Wielu przyjezdnych wiąże swoje odwiedziny właśnie z tą formą aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W okresie zimowym w Murzasichlu funkcjonuje wiele nowoczesnych wyciągów narciarskich, które w otoczeniu przepięknych krajobrazów, pozwalają na wspaniałe śnieżne szaleństwo i niezwykle doznania estetyczne. Ze względu na specyficzne warunki klimatyczne, sezon narciarski trwa na całym Podhalu zdecydowanie dłużej niż w innych częściach kraju. Wielu turystów przegląda oferty świąteczne w górach. Zamiast krzątać się po kuchni i poświęcać czas na domowe obowiązki warto spędzić święta Bożego Narodzenia tanio w górach.  Wigilia w górach, w Murzasichle będzie dla Państwa czasem odpoczynku i relaksu. Gospodarze przygotują dla Państwa uroczystą i przepyszną kolację wigilijna z tradycyjnymi potrawami. Zapraszamy do tego pięknego zakątku na tegoroczne święta.

Święta w Poroninnie 2017/2018

Turystyczna wizytówka Podhala słynie nie tylko z wyjątkowej gościnności Górali, ale także przepięknych widoków  - witajcie w Poroninie!

Poronin położony jest u podnóża Tatr, 7 kilometrów od Zakopanego. Wyjątkowe walory turystyczne miejscowości doceniane są rokrocznie przez tysiące turystów z Polski i z zagranicy. Bajkowe podhalańskie widoki połączone z doskonale rozwiniętą infrastrukturą narciarską zapewnią Państwu wiele wspaniałych wrażeń. W tym roku chcielibyśmy Państwa zaprosić na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w górach. W dodatku gwarantujemy, że będzie tanio. U nas znajdziecie najbardziej atrakcyjne oferty świąteczne w górach. Prawdziwa góralska atmosfera, malownicza panorama Tatr i aromatyczne, świąteczne potrawy przygotowane przez gospodynię domu oczarują Państwa raz na zawsze. Wigilia w górach to doskonała alternatywa dla tradycyjnych świąt spędzanych za suto zakrytym stołem. Święta w górach to połączenie aktywnego wypoczynku z celebrowaniem tego szczególnego czasu w rodzinnym gronie. Zapraszamy do Poronina.

Święta w Małe Ciche 2017/2018

Wymarzone miejsce dla narciarzy, profesjonale stoki,
przepiękna panorama Tatr - Małe Ciche zaprasza!

Małe Ciche - jak sama nazwa wskazuje - jest typową niewielką podhalańską miejscowością położną między Zakopanem, a Bukowiną Tatrzańska w pobliżu Murzasichle i Poronina. Małe Ciche słynie z przepięknej panoramy Tatr, urokliwych krajobrazów, a przede wszystkim jest  wyjątkowym miejscem dla aktywnych turystów i narciarzy. Doskonale przygotowane stoki z zróżnicowanym poziomem trudności zadowolą nawet najbardziej wybrednych amatorów białego szaleństwa. Małe Ciche to doskonałe miejsce do spędzenia urlopu i  ferii zimowych. A może Wigilia w górach? Mamy dla Państwa ciekawe oferty świąteczne w górach. Kameralne pensjonaty, przepyszne wigilijne potrawy, malownicze krajobrazy i pokryte białym puchem szczyty sprawią, że tegoroczne święta będę najpiękniejsze ze wszystkich. Jeśli zarezerwują Państwo pobyt w górskim kurorcie już dzisiaj, będzie naprawdę tanio. W porównaniu z czasem poświęconym na świąteczne obowiązki, zakupy i przygotowanie wigilijnych potraw, Boże Narodzenie w górach wcale nie wiąże się z wysokimi kosztami. Obsługa pensjonatu zajmie się przygotowaniem uroczystej kolacji, a Państwo będą mogli odpoczywać w rodzinnym gronie. Zapraszamy w góry.